organisatie

Dagelijks bestuur

Wilbert Boneschansker (Voorzitter)
Niels Holthof (Algemeen secretariaat)
Gea Boneschansker-Visser (Financiën)

Leden bestuur en adviseurs

Bernard Bakker (KNWU)
Jos de Boer (Commerciële zaken)
Arnold Riemeijer (Jeugdcommissie Race)
Geert Uneken (Jeugdcommissie ATB en roerende zaken)
Joop Scholtens (Adviseur wedstrijdorganisatie)
Vacature (NTFU ATB)

Rooster van aftreden

FunctieNaamBegin20212022202320242025
Voorzitter a.i.Rikus Bartol2021*
Secretaris a.i.Letteke de Haan2021*
Penningmeester a.i.Gea Boneschansker2021
Bestuurslid KNWU/NTFUBert Feiken2021*
Bestuurslid Vice-voorzitterWilbert Boneschansker 2021*
Bestuurslid TrainersEbel Keizer
2021*
Bestuurslid KNWU-jeugdArnold Riemeijer2018*
Bestuurslid NTFU-jeugdSinetta Goedendorp2021*
Bestuurslid Wedstrijd OrganisatieJoop Scholtens2021*
Bestuurslid Facilitaire ZakenHenny Koers2021*
Bestuurslid Com. ZakenJos de Boer2021*

Wedstrijd platform

Niels Holthof (wedstrijdsecretariaat)
Joop Scholtens (Route en beveiliging)
Mike Hoogstra (Vervoer)
Tineke Oldenburger (Inschrijvingen e.d.)
Gea Boneschansker (Inschrijvingen e.d.)
Rudolf Meijer (Motards)
Johan Koetse (Start- en finishstraat)
Luit Ottema (ICW & Borgerswold Classic)
Jacob Jan Ekema (ICW & Borgerswold Classic)
Arnold Riemeijer (Jeugdronde Veendam)
Ebel Keizer (Jeugdronde Veendam)

Commercieel platform

Jos de Boer
Wilbert Boneschansker
Niels Holthof

Financieel platform

Gerard van der Scheer
Jan Tammeling
Paul Farenhorst
Wilbert Boneschansker

Jeugdcommissie Race

Arnold Riemeijer
Francien Zuidema
Anita de Vries
Ebel Keizer
Martijn Doorn

Jeugdcommissie ATB

Geert Uneken
Paul Farenhorst
Marcel Duimering
Franklin Overliese
Taco Verdegaal
Edwin Klok

Huisfotografen

Arnold & Chantal Riemeijer
Eppo Karsijns

Onderhoud en techniek

Geert Uneken
Frits de Vries
Eddy Smith
Derk Zuidhof

Trainers

Luit Ottema (adviseur)
Ebel Keizer (jeugd)
Jacob Jan Ekema (elite/belofte en amateurs)
Jantje Karsijns (jeugd)
Martijn Doorn (jeugd)
Marcel Duimering (ATB jeugd)
Paul Farenhorst (ATB jeugd)
Edwin Klok (ATB jeugd)
Franklin Overliese (ATB jeugd)
Taco Verdegaal (ATB jeugd)

Kleding

Gert Westerman

Beheer website en Nieuwsbrief

1609bold
Wilbert Boneschansker
Niels Holthof
Bernard Bakker