Op 2 april a.s. organiseren de Stormvogels de Toertocht “de Veenkoloniën”.

We willen als Stormvogels deze toertocht gebruiken om gezamenlijk het seizoen af te trappen. Ook fietsers die zich graag willen aansluiten bij onze vereniging willen we uitnodigen om zich in te schrijven en om kennis te maken met onze club. Wil je gewoon het seizoen met ons aftrappen, of  ben je al weer volop aan het fietsen, ook dan ben je natuurlijk van harte welkom.
Er zijn twee afstanden beschikbaar; 65 en 100 km. Het is een GPX toertocht. De routes kan je downloaden op Fietssport.
Voor de start om 09:00 uur kun je in ons Wielerhome in het stadion de Langeleegte een bak koffie komen drinken. Je kunt vervolgens starten met je collega fietsers of kijken of je ergens bij een groep kunt aanhaken.
Onderweg zorgen we voor een verzorgingspost. Daarnaast voert de 100 km ook langs de forellen visvijver De Slegge. Voor veel fietsers een bekend adres.
Ga naar de website van Wielersport voor informatie, om je in te schrijven en om de gpx bestanden te downloaden

Vertel het voort en schrijf je in.
En, vergeet je fietsgroep niet mee te nemen.