organisatie

Dagelijks bestuur

Rikus bartol a.i. (Voorzitter)
Niels Holthof (Algemeen secretariaat)
Financieel Platform/Niels Holthof/Coba DIjkhuizen (Financiën)

Leden bestuur en adviseurs

Bert Feiken (KNWU en NTFU)
Arnold Riemeijer (Jeugdcommissie Race)
Sinetta Goedendorp (Jeugdcommissie ATB)
Ebel Keizer (Trainers)
Wilbert Boneschansker/Jos de Boer (Commerciële zaken)
Geert Uneken (Adviseur Jeugdcommissie ATB en roerende zaken)
Gea Boneschansker (Adviseur Financiën)
Joop Scholtens (Adviseur wedstrijdorganisatie)
Letteke de Haan (ondersteuning Secretaris)

Rooster van aftreden

FunctieNaamBegin202020212022202320242025
Voorzitter a.i.Rikus Bartol2021*
SecretarisNiels Holthof2016*
PenningmeesterFinancieel Platform
Bestuurslid KNWU/NTFUBert Feiken2021*
Bestuurslid TrainersEbel Keizer
2021*
Bestuurslid KNWU-jeugdArnold Riemeijer2018*
Bestuurslid NTFU-jeugdSinetta Goedendorp2021*
Adviseur NTFU-MTBGeert van Unekenn.v.t
Adviseur wedstrijdzakenJoop Scholtensn.v.t.
Adviseur Com. ZakenJos de Boern.v.t.

Wedstrijd platform

Niels Holthof (wedstrijdsecretariaat)
Joop Scholtens (Route en beveiliging)
Mike Hoogstra (Vervoer)
Tineke Oldenburger (Inschrijvingen e.d.)
Gea Boneschansker (Inschrijvingen e.d.)
Rudolf Meijer (Motards)
Johan Koetse (Start- en finishstraat)

Commercieel platform

Jos de Boer
Wilbert Boneschansker
Niels Holthof

Financieel platform

Gerard van der Scheer
Jan Tammeling
Paul Farenhorst
Wilbert Boneschansker
Gea Boneschansker
Wubbe Roelfsema

Jeugdcommissie Race

Arnold Riemeijer
Anita de Vries
Ebel Keizer
Martijn Doorn

Jeugdcommissie ATB

Geert Uneken
Paul Farenhorst
Marcel Duimering
Franklin Overliese
Taco Verdegaal
Edwin Klok
Sinetta Goedendorp

Huisfotografen

Arnold & Chantal Riemeijer
Eppo Karsijns

Onderhoud en techniek

Geert Uneken
Frits de Vries
Eddy Smith
Derk Zuidhof
Bert Feiken

Trainers

Luit Ottema (adviseur)
Ebel Keizer (jeugd Race)
Jantje Karsijns (jeugd Race)
Martijn Doorn (jeugd Race)

Jacob Jan Ekema (amateurs)

Marcel Duimering (ATB jeugd)
Paul Farenhorst (ATB jeugd)
Edwin Klok (ATB jeugd)
Franklin Overliese (ATB jeugd)
Taco Verdegaal (ATB jeugd)

Kleding

Gert Westerman

Beheer website en Nieuwsbrief

1609bold
Wilbert Boneschansker
Niels Holthof
Bernard Bakker

Leden administratie

Bernard Bakker