organisatie

 

Dagelijks bestuur

Rikus bartol (Voorzitter a.i.)
Letteke de Haan (Secretaris a.i.)
Kees Schröder (Penningmeester)

Leden bestuur

Wilbert Boneschansker (weg/baan/MTB Vice-voorzitter)
Bert Feiken (NTFU en KNWU zaken alg.)
Arnold Riemeijer (Jeugdcommissie Race)
Franklin Overliese (Jeugdcommissie MTB)
Ebel Keizer (Coördinatie Trainers)
Joop Scholtens (Wedstrijdorganisatie)

Adviseurs

Gea Boneschansker (Financiële zaken)
Geert Uneken (Adviseur MTB)

Ondersteuning

Leden administratie /website, Bernard Bakker
Financiele administratie, Coby Dijkhuizen
Facilitaire zaken, Henny Koerts
Vertrouwens Contact Persoon (VCP), Sinetta Goedendorp

Rooster van aftreden

FunctieNaamBegin20212022202320242025
Voorzitter a.i.Rikus Bartol2021*
Secretaris a.i.Letteke de Haan2021*
PenningmeesterKees Schröder2021*
Bestuurslid weg/baan/MTB Vice-voorzitterWilbert Boneschansker 2021*
Bestuurslid KNWU/NTFUBert Feiken2021*
Bestuurslid KNWU-jeugdArnold Riemeijer2018*
Bestuurslid NTFU-jeugd/onderh. groep MTB routeFranklin Overliese2021*
Bestuurslid TrainersEbel Keizer
2021*
Bestuurslid Wedstrijd OrganisatieJoop Scholtens2021*

Wedstrijd platform

Niels Holthof (wedstrijdsecretariaat)
Joop Scholtens (Route en beveiliging)
Mike Hoogstra (Vervoer)
Tineke Oldenburger (Inschrijvingen e.d.)
Gea Boneschansker (Inschrijvingen e.d.)
Rudolf Meijer (Motards)
Johan Koetse (Start- en finishstraat)

Commercieel platform

Wilbert Boneschansker
Niels Holthof
Hans Deuze

Financieel platform

Gerard van der Scheer
Jan Tammeling
Paul Farenhorst
Wilbert Boneschansker
Gea Boneschansker
Wubbe Roelfsema

Jeugdcommissie Race

Arnold Riemeijer
Anita de Vries
Ebel Keizer
Martijn Doorn

Jeugdcommissie MTB

Paul Farenhorst
Marcel Duimering
Franklin Overliese
Taco Verdegaal
Edwin Klok

Onderhoudsgroep MTB route Borgerswold

Franklin Overliese
Sjakko Lieben
Eddy Smith
Jacob Jan Ekema
Derk Zuidhof
Otto Meijer

Huisfotografen

Arnold & Chantal Riemeijer
Eppo Karsijns

Onderhoud en techniek

Frits de Vries
Eddy Smith
Derk Zuidhof
Bert Feiken

Trainers

Luit Ottema (adviseur)
Ebel Keizer (jeugd Race)
Jantje Karsijns (jeugd Race)
Martijn Doorn (jeugd Race)
Jacob Jan Ekema (amateurs)
Marcel Duimering (MTB jeugd)
Paul Farenhorst (MTB jeugd)
Edwin Klok (MTB jeugd)
Franklin Overliese (MTB jeugd)
Taco Verdegaal (MTB jeugd)

Kleding

Gert Westerman

Beheer website en Nieuwsbrief

1609bold
Wilbert Boneschansker
Niels Holthof
Bernard Bakker

Leden administratie

Bernard Bakker